با اختلاف عجیب ترین خواب چند وقت اخیر رو دیدم :)))

چه خوابی؟

خواب دیدم به عنوان اولین انسان فرستادنم مریخ :|

اینورو نگاه می کردم بیابوناونورو نگاه می کردم بیابونبالا رو نگاه می کردم آسمون سیاه بود و چندتا ستاره و یه چیز آبیِ گردالی  :(

یه کوله هم داده بودن بهم پر کنسرو و آب معدنی که رو دوشم بود و الکی راه می رفتم و مقصد خاصی هم نداشتم. یه مدت که راه رفتم دیدم فایده نداره باید یه جایی واسه خودم درست کنم که توش بخوابم

رفتم تو گوگل گوشی سرچ کردم "چادر حلال احمری شیپور" یه دو سه جا قیمت گرفتمبعد زنگ زدم به ارزون ترینشون گفتم حله آقا. بده پست بفرسته واسه م. گفت آدرساینجوری آدرس دادم! 

بنویس مریخ و ادامه ش هم فقط برسد به دست شایان، کلا یه نفرم اینجاموبایل *******۰۹۳۷

چادرم که اوکی شد رفتم نشستم رو خاک های سرخش و زل زدم به آسمون.

شب بود و داشتم نگاه می کردم که دیدم عععععععع سه تا ماه داره و هی دارن عین پشه با سرعت اینور اونور میرن. دوتاشون بدر بود یکیشون هلال و همش همدیگه رو می پوشوندن و ماه در ماه میشد و منم کیف می کردم از این حجم زیبایی :)))

آخرای خوابم بود و خسته از تماشای آسمون داشت تو خواب خوابم می برد که یهو یه پراید نمیدونم از کجا اومد و سوارم کرد گفت بیا بریم اونورعروسیه :|| منم رفتم و قبل از رسیدن به مقصد با صدای استارت ماشین پدر از خواب برخاستم ÷)

.

.

.

خلاصه فضا هم رفتم دیگه.هه

ولی جالب بود،  وقتی بیدار شدم گفتم عععع من چه طوری اونجا خفه نشدم؟؟؟

حالا لازم به ذکره که دیشب (و حتی کل شب های قبلش) هیچ ماده ی روان گردانی هم مصرف نکرده بودم و چیزی هم با مضمون فضا و اینا ندیده بودم!

حالا شماره دفتر ی چیزی ندارین زنگ بزنم تعبیر خواب کنه واسه م؟

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

قتل Chinese Liquid sulfur dioxide manufacturer قـایـق ڪـاغـذے Brittney Angie فصل باران کلبه من اخبار فيلم، سريال و تلويزيون